Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

WCPB MARKOT

 Nie zawsze możemy przyjąć do Praskiego Centrum Pomocy Bliźniemu (PCPB) wszystkie osoby, które tego potrzebują –  ze względu na brak wolnych miejsc. Dlatego zawsze lepiej uzgodnić  z nami telefonicznie czy e-mailowo możliwość przyjęcia do PCPB w danym dniu. Można to zrobić bezpośrednio tj. skontaktować się z pracownikami PCPB albo skorzystać z pośrednictwa Poradni Interwencyjno-Konsultacyjnej Stowarzyszenia MONAR przy ul. Hożej 57 (tel. 22 621 28 71).

W PCPB nie chcemy pozostawiać nikogo bez pomocy. Dlatego jeśli aktualnie nie mamy wolnych miejsc, to zapraszamy do sąsiedniej placówki Stowarzyszenia MONAR tj. do Warszawskiego Centrum Pomocy Bliźniemu MARKOT (WCPB), przy ul. Skaryszewskiej 19.

Stowarzyszenie MONAR prowadzi placówki wsparcia na terenie całej Polski, a WCPB jest najbliżej naszej – dokładnie po drugiej stronie torów kolejowych. Można tam skorzystać nie tylko z noclegu, ale także z pomocy rzeczowej – odzieży i jedzenia.

W obydwu placówkach doradzamy osobom znajdującym się w kryzysie bezdomności, wskazując na wszystkie znane nam możliwości uzyskania potrzebnego wsparcia. Każda osoba zwracająca się do nas o pomoc jest dla nas ważna i warta poświęcenia jej czasu, aby razem poszukać drogi wyjścia z trudnej sytuacji.

© 2017 Praskie Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT. All Rights Reserved. Designed By JoomLead